Divos A1

 
 

Kíyselý prostředek pro odstraňování úsad z UF, NF & RO membrán.

Prodej balení kanystr 25 kg

Dostupnost Objednáno
Cena 4 907,76 Kč včetně DPH
4 056 Kč    
Kód produktu 2097
Značka Diversey
Kategorie Čištění membrán
 

Kyselý prostředek pro odstraňování úsad z UF, NF & RO membrán

Prostředek pomáhá zajistit dodržování předpisů v oblasti ochrany životního prostředí a bezpečnosti v mlékárenském průmyslu. Divos ® A1 je konkurenční kyselý produkt bez obsahu fosforu (P-free), který lze použít pro odstraňování okují nebo kyselé čištění membrán, které jsou součástí běžných filtračních procesů, a zároveň podporuje maximální životnost membrány.

Řeší další běžný průmyslový problém.  Obsahi kyseliny fosforečné v tradičních kyselých detergentech není kompatibilní s keramickými membránami MF a často vedou k vyšším výbojům fosforu. Formulace P-free společnosti Divos ® A1 však umožňuje lepší odstranění anorganických půd, které jsou kompatibilní a bezpečné pro všechny typy membrán, a jsou schváleny výrobci hlavních membrán. 

Divos ® A1 začíná odstraňovat Ca-fosfát při pH 2,4, zatímco běžné chemikálie začít při pH 2,2. Při hodnotě pH 1,8, Divos ® A1 dokončí úplné rozpuštění Ca-fosfátu; zatímco při stejném pH mohou běžné chemikálie dosáhnout pouze 70% celkového odstranění Ca-fosfátu. *

Hmotnost 25 kg